U Vašeho zákazníka se mi líbí opravdu moc - velmi Vám děkuji za zprostředkování místa.
Můj nadřízený je neobyčejně sympatický a milý člověk, dostal jsem na projektu přiděleného příjemného vedoucího, členové týmu jsou taky vstřícní a komunikativní - takže jsem nadšený. Jsem už starší člověk, takže dobré vztahy na pracovišti oceňuji.

Ještě jednou děkuji za skvělé místo.
 
Rád bych doporučil pracovníky společnsoti Timone. Jsou to velmi profesionální a milý lidé. Bylo mi potěšením s nimi spolupracovat.
 
Timone je profesionální firma s odpovědnými pracovníky, kteří přináší nejlepší služby ve svém oboru. Naše spolupráce byla naprosto bezproblémová a jsem spokojený s výsledkem. Jejich služby mohu jen doporučit.
 
Byla jsem doporučena společností Timone do firmy Wincor Nixdorf, kde jsem s pracovní pozicí velmi spokojená. Komunikace byla profesionální a velmi příjemná, stejně jako prezentace, což pohovor velmi zjednodušilo a urychlilo.
 
Společnost Timone mi pomohla najít, rychle a bezproblémově, přesnou pracovní pozici, kterou jsem hledal. Jejich profesionální a přesto lidský přístup je důvod, proč bych služby společnosti Timone doporučil.
 
Spolupráce s firmou Timone byla na vysoké úrovni. Líbilo se mi to. Uchazečům o zaměstnání mohou usnadnit hledání nové pozice a nabídnout jim to nejlepší. Tuto společnost mohu naprosto doporučit.
 

Více referencí od dalších IT specialistů si prečtete ZDE


Reference od našich kolegů na zahraničních pozicích naleznete ZDE