Administrátor cloudových služeb - OpenStack

Další volná místa

Popis práce

Chcete pracovat pro nejúspěšnějšího  poskytovatele televizní, rozhlasové a internetové infrastruktury, která umožňuje zákazníkům kvalitně doručovat mediální obsah?

Náplň práce:
  • analýza požadavků a návrh řešení IT infrastruktury v prostředí virtuálního datového centra (virtuální servery, storage, desktopy, sítě)
  • tvorba obchodně-technické dokumentace (grafická schémata, popis řešení, prezentace)
  • provádění technických konzultací a poskytování odborné podpory při obchodních jednání se zákazníky
  • provádění technických analýz IT prostředí zákazníka (aplikační vazby a vzájemné aplikační závislosti)
  • návrh, příprava a realizace migračních scénářů při zřizování virtuálního systémového prostředí zákazníka
  • instalace a konfigurace HW, SW a implementace jednotlivých zákaznických řešení
  • komunikace s externími partnery při řešení problémů
  • poskytování technické podpory při administraci cloudové infrastruktury

Nabízíme/Benefity

  • Zajímavou práci v profesionálním týmu stabilní společnosti s tradicí na trhu a jedinečným know-how
  • Možnost seberealizace v rámci společnosti
  • Systém volitelných zaměstnaneckých benefitů
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Pružnou pracovní dobu
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Týden dovolené navíc, 4 dny zdravotního volna
  • Práce na dobu neurčitou

Požadované jazyky a jiné znalosti

  • VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření, praxe v oblasti IT minimálně 5 let
  • primárně Linux (Ubuntu Server, RedH, Debian, CenOS), znalostní přesah do MS Windows Server
  • zkušenosti se síťovou problematikou - TCP/IP v linuxovém prostředí, VLAN, switche, routery
  • konfigurace a administrace síťových prvků LAN a SAN - Cisco / Juniper, Ethernet / FC / FCoE
  • konfigurace a administrace virtualizačních technologií - Primárně KVM (velkou výhodou znalost Openstacku), znalostní přesah do VMware
  • konfigurace a administrace serverového HW v datovém centru - Technologie HP, Supermicro, Cisco
  • znalost zálohovacích řešení a tvorba plánů DR
  • analytické myšlení, schopnost týmové spolupráce, spolehlivost a flexibilita
  • aktivní znalost anglického jazyka

Požadované IT Technologie

Linux (Ubuntu Server, RedH, Debian, CenOS),TCP/IP , VLAN, switche, routery,LAN a SAN - Cisco ...

LOKALITA/ MĚSTO

CZECH Praha

Zašlete mi více informací Zpět
Kontaktní osoba
Michaela Malkovská
IT Recruiter
malkovska@timone.cz
+420731989650
 1
Můj E-mail:
Předmět:
Můj telefon:
Můj E-mail: *
KÓD: 918
Opište kód:
Soubor se CV:

Průvodní dopis:

* povinné údaje

Váš E-mail: *
Technologie:

Prosím zadejte email ve správnem tvaru.

Váš E-mail byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem.

Pozor Váš email nebyl odeslán, byl zadán chybný kód

Můj E-mail:*
E-mail známého:*
Pozice:
Níže můžete doplnit průvodní text k pracovní pozici

* Povinné údaje