IoT Specialista

Další volná místa

Popis práce

Hledáme nadšence do IoT. Nemusíte mít moc zkušeností, hlavně aby Vás oblast IoT lákala a říkali Vám něco zkratky v požadavcích.

Čeká Vás jistota HPP a velmi zajímavá perspektiva do budoucna v jedné z největších a nejprestižnějších telekomunikačních firem v Česku.

Náplň práce:
Správa a provoz IoT Portálu a podpora zákazníků vč. potenciálního troubleshootingu
Spolupráce na definici rozvojových požadavků pro IoT Portál (tvorba a připomínkování zadávací dokumentace)
Tvorba a exekuce akceptačních testů nových funkcionalit IoT Portálu a integračních API
Znalost a podpora implementovaných řešení pro IoT vertikály (end to end řešení vč. správy a dohledu čidel)
Aktivní účast na rozvojových aktivitách společnosti v oblasti IoT (Hackathony, Case studies)

Nabízíme/Benefity

Benefity:
Zajímavou práci na hlavní pracovní poměr
Možnost seberealizace a profesního růstu v rámci společnosti
Systém volitelných zaměstnaneckých benefitů
Mobilní telefon
Notebook
Pružnou pracovní dobu
Stravenky v hodnotě 100 Kč
Týden dovolené navíc, 4 dny zdravotního volna
Nástup možný ihned

Požadované jazyky a jiné znalosti

Požadavky:
Vzdělání technického směru
Znalost platformy SOA a JBOOS
Znalost IoT trendů a platforem - Azure IoT Suite, AWS IoT, Google IoT Core, SAP Leonardo, IBM Watson, Software AG Apama
Znalost Hortonworks, HD Insight, Spark, Cassandra, MongoDB výhodou

Požadované IT Technologie

IoT,SOA a JBOOS,

LOKALITA/ MĚSTO

CZECH Praha

Zašlete mi více informací Zpět
Kontaktní osoba
Michaela Malkovská
IT Recruiter
malkovska@timone.cz
+420731989650
 1
Můj E-mail:
Předmět:
Můj telefon:
Můj E-mail: *
KÓD: 8900
Opište kód:
Soubor se CV:

Průvodní dopis:

* povinné údaje

Váš E-mail: *
Technologie:

Prosím zadejte email ve správnem tvaru.

Váš E-mail byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem.

Pozor Váš email nebyl odeslán, byl zadán chybný kód

Můj E-mail:*
E-mail známého:*
Pozice:
Níže můžete doplnit průvodní text k pracovní pozici

* Povinné údaje