.NET - vývoj na zelené louce

Další volná místa

Popis práce

Hledáme nadšeného programátora pro mezinárodní konzultační společnost, která má dominantní postavení v oblasti DWH, BI,EAI.

Jedná se o vývoj interní aplikace.

Hledáme někoho kdo navrhne celkovou architekturu, zbaví nás nesmyslného papírování a tím zrychlí celou firmu.

Na zelené louce budete mít prostor vytvořit řešení, které se rozšíří i do našich poboček po Evropě a USA.

Od Analýzy k Architektuře k Vývoji.

Co vás čeká:
  • Analýza současného řešení a následná optimalizace.
  • Návrh celkové architektury.
  • Vývoj a úpravy aplikací na základě požadavků byznys uživatelů.
  • Příprava a údržba dokumentace.
  • Hodně komunikace - od zjišťování požadavků na aplikace od jednotlivých uživatelů, přes jejich vývoj a úpravy, až po vysvětlení změn a nových funkcí.

Nabízíme/Benefity

Bonusy:
  • Práci si zorganizujete podle sebe. Pracovní doba je flexibilní a dá se ledacos domluvit :-)
  • Mobil, notebook, stravenky – to je samozřejmost.
  • Odborná, jazyková a soft skills školení.
  • Vstupenky do zoo a botanické zahrady.
  • 5 týdnů volna.
  • Sportování s kartou Multisport.
  • Mnoho různých akcí pro rozvoj i zábavu.

Požadované jazyky a jiné znalosti

Požadavky:

Velmi dobré programování v C# /.NET.
Komunikovat s kolegy na různých úrovních mezinárodního managementu, tedy v češtině/slovenštině i v angličtině.
Dotahovat věci do konce, cit pro detail a nebát se říct svůj názor.

Není nutné , ale je fajn mít zkušenosti:
Swagger
AngularJS, JavaScript
SSIS, SSRS, MDX, OLAP
Pokud jsou to jiné, nevadí, jde nám hlavně o přesah.

Požadované IT Technologie

C#/.NET

LOKALITA/ MĚSTO

CZECH Praha

Zašlete mi více informací Zpět
Kontaktní osoba
Michaela Malkovská
IT Recruiter
malkovska@timone.cz
+420731989650
 1
Můj E-mail:
Předmět:
Můj telefon:
Můj E-mail: *
KÓD: 6779
Opište kód:
Soubor se CV:

Průvodní dopis:

* povinné údaje

Váš E-mail: *
Technologie:

Prosím zadejte email ve správnem tvaru.

Váš E-mail byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem.

Pozor Váš email nebyl odeslán, byl zadán chybný kód

Můj E-mail:*
E-mail známého:*
Pozice:
Níže můžete doplnit průvodní text k pracovní pozici

* Povinné údaje