.NET developer do startupově-rodinné firmy

Další volná místa

Popis práce

Hledám zkušenějšího .NET Developera do menší české společnosti v Praze, která si zakládá na startupově-rodinném přístupu bez korporátních návyků.
Pracuje se na velkých a dlouhodobých projektech pro významné domácí i zahraniční zákazníky.

Náplň práce:

Vývoj webových, desktopových, cloudových a mobilních aplikací na platformě MS .NET dle preferencí
  • Podpora a předávání zkušeností juniorním kolegům
  • Implementace požadavků vypracovaných analytiky
  • Aktivní podílení se na nových řešeních
  • Tvorba technické specifikace a dokumentace

Nabízíme/Benefity

+- dle zkušeností: IČO 4000/MD - 5000/MD / HPP 60 000 - 70 000,-

  • Práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologií
  • Kanceláře blízko centra Prahy s výbornou dostupností Praha 4
  • Možnost 1-2dny home-office
  • Neomezený přístup ke vzdělávací online platformě Pluralsight
  • Pohodový pracovní kolektiv
  • Firemní akce a výlety
  • Startupově-rodinného ducha firmy bez korporátních návyků

Požadované jazyky a jiné znalosti

  • Znalost OOP a problematiky návrhových vzorů
  • Znalost IoC a Dependency Injection
  • Znalost async/await a LINQ
  • Znalost HTML/CSS a Javascriptu
  • Pokročilejší znalost ASP.NET (Core) MVC
  • Pokročilejší znalost Entity Framework (Core)
  • Pokročilejší znalost WPF nebo UWP a MVVM
  • Pokročilejší znalost WCF služeb
  • Pokročilejší znalost ASP.NET (Core) Web API (REST)
  • Znalost Visual Studio 2015/2017 a TFS (TFVC/Git)
  • Dobrá aktivní znalost anglického jazyka
  • Samostatné řešení problémů v rámci implementace
  • Výhodou
  • Znalost SignalR
  • Znalost frameworku Angular
  • Znalost LESS a TypeScriptu

Požadované IT Technologie

MS .NET;ASP.NET (Core) MVC

LOKALITA/ MĚSTO

CZECH Praha

Zašlete mi více informací Zpět
Kontaktní osoba
Michaela Malkovská
IT Recruiter
malkovska@timone.cz
+420731989650

Můj E-mail:
Předmět:
Můj telefon:
Můj E-mail: *
KÓD: 4198
Opište kód:
Soubor se CV:

Průvodní dopis:

* povinné údaje

Váš E-mail: *
Technologie:

Prosím zadejte email ve správnem tvaru.

Váš E-mail byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem.

Pozor Váš email nebyl odeslán, byl zadán chybný kód

Můj E-mail:*
E-mail známého:*
Pozice:
Níže můžete doplnit průvodní text k pracovní pozici

* Povinné údaje