.NET developer

Další volná místa

Popis práce

Pro našeho významného partnera v oblasti online srovnávačů energií, telco tarifů a bankovních služeb hledáme zkušeného .NET developera, který chce pracovat s nejmodernějšími technologiemi, chce se rozvíjet a chce pracovat na produktu, který pomáhá.

Náplň práce:
  • Analýza požadavků a návrh jejich technické implementace
  • Vysoká míra zapojení do analýzy a na návrhu architektury
  • Vedení týmů a vývojových projektů – v závislosti od dosažených zkušeností a schopností
  • Správa a vývoj systému pro podporu prodeje

Nabízíme/Benefity

  • Prostor pro vlastní inovace a nápady
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby
  • Firemní akce, benefity (zaměstnanecké tarify, výuka AJ, relaxační koutek, snídaně na denní bázi, MultiSport karta aj.)
  • Pracoviště přímo v centru Prahy
  • Zajímavou a perspektivní práci ve významné společnosti
  • Práci na velmi zajímavých projektech s využitím moderních technologií
  • Příležitost pracovat pro největší srovnávač v České republice
  • Nástup možný IHNED

Požadované jazyky a jiné znalosti

  • Minimálně 3 roky zkušeností s prací na IT projektech v pozicích architekt, programátor
  • Velmi dobrá znalost ASP.NET, C# a SQL
  • Základní znalost HTML, XHTML, CSS, JS
  • Flexibilita a schopnost učit se novým věcem
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Ochota neustále pracovat na svém odborném a osobnostním růstu
  • Flexibilní osobnost, výborný/á týmový/á hráč/ka se zodpovědným přístupem k práci

Požadované IT Technologie

ASP.NET, C#, SQL, HTML, XHTML, CSS, JS

LOKALITA/ MĚSTO

CZECH Praha

Zašlete mi více informací Zpět
Kontaktní osoba
Kateřina Fantová
Account manager
k.fantova@itresources.cz
+420 733 571 724
Můj E-mail:
Předmět:
Můj telefon:
Můj E-mail: *
KÓD: 7429
Opište kód:
Soubor se CV:

Průvodní dopis:

* povinné údaje

Váš E-mail: *
Technologie:

Prosím zadejte email ve správnem tvaru.

Váš E-mail byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem.

Pozor Váš email nebyl odeslán, byl zadán chybný kód

Můj E-mail:*
E-mail známého:*
Pozice:
Níže můžete doplnit průvodní text k pracovní pozici

* Povinné údaje