Business intelligence a Data science.

Další volná místa

Popis práce

Chcete pracovat pro jednoho z největších e-shopů v ČR ??

V oblasti business intelligence využíváme různých datových zdrojů, navrhujeme datové modely a volíme vhodný způsob konzumace informací.

V rámci data science jsme navrhli recommendation engine, který zákazníkům zobrazuje zboží na webové stránce.

Náplň Práce:

  • Připravovat datové zdroje, datové modely, podílet se na správě BI nástrojů.
  • Přicházet s vizualizacemi a analyzovat podnikové procesy napříč celou společností.
  • Navrhovat, vyvíjet a nasazovat predikční modely.
  • T-SQL, SSRS, PowerBI, nebo i Python, R

Nabízíme/Benefity

  • Volná pracovní doba a možnost pracovat z domova i ze světa.
  • Aplikace Jolanda.
  • Firemní posilovna, relaxace v sauně nebo solné jeskyni, fotbálek, XBOX ,Playstation nebo vylézt na boulderová stěna.
  • Jazykové kurzy ve firmě.
  • Pravidelná školení v rámci firmy i mimo ni.
  • Volné vstupenky na kulturní a společenské akce.
  • Příspěvek na obědy ve vybraných restauracích.
  • Zaměstnanecké slevy v kavárně.
  • Výhodný tarif na volání a internet v mobilu.

Požadované jazyky a jiné znalosti

  • Zkušenosti s podobnou prací.

LOKALITA/ MĚSTO

CZECH Praha

Zašlete mi více informací Zpět
Kontaktní osoba
Michaela Malkovská
IT Recruiter
malkovska@timone.cz
+420731989650
 1
Můj E-mail:
Předmět:
Můj telefon:
Můj E-mail: *
KÓD: 2393
Opište kód:
Soubor se CV:

Průvodní dopis:

* povinné údaje

Váš E-mail: *
Technologie:

Prosím zadejte email ve správnem tvaru.

Váš E-mail byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem.

Pozor Váš email nebyl odeslán, byl zadán chybný kód

Můj E-mail:*
E-mail známého:*
Pozice:
Níže můžete doplnit průvodní text k pracovní pozici

* Povinné údaje