C++ Developer nebo Embedded Developer s AJ Mnichov

Další volná místa

Popis práce

Chtěli by jste pracovat samostatně na velkých projektech pro BMW v Mnichově?

Hledáme C++ developery a embedded developery pro práci na projektech vývoje palubních počítačů (např. oblast klimatizací).

Typ spolupráce je dohodou možný na ŽL s naší společností i na HPP přímo pod DE partnerem.

Sazba: dle seniority (junior do 30eur/h na ŽL) a (senior 35-48eur/h na ŽL)

Náplň Vaší práce:
  • budete zodpovědní za celý proces vývoje softwaru (od analýzy požadavků, návrhu, implementace a testu)
  • budete implementovat funkce pro současné a budoucí vozidla
  • budete rozvíjet další funkce (Body a Comfort/ Data transfer / gateways/CarSharing-Module)

Nabízíme/Benefity

  • práci na projektech pro BMW
  • pozici v krásném Mnichově na kterou Vám postačí AJ jazyk
  • nástup ihned/dohodou v říjnu /listopadu 2017
  • sazba dle seniority (25-48eur/h na ŽL)
  • rychlý výběrový proces

Požadované jazyky a jiné znalosti

  • dobré znalosti C ++ (alespoň 3 roky)
  • vynikající znalost objektově orientovaného programování
  • zkušenosti se skriptováním (Python, Lua nebo JavaScript)
  • zkušenost s embedded programováním a stw pro ECU/mikrokontrolory
  • dobré porozumění technologiím z oblasti automotive (Bussystems, Autosar atd.)
  • dobrý AJ jazyk pro denní užívání a komunikaci se zákazníky
Pouze výhodou:
  • Univerzita v oboru informatika, elektrotechnika, telekomunikační inženýrství a podobně
  • zkušenost s bránami, síťovou architekturou a přenosem dat ve vozidlech
  • zkušenost v SW architektuře jako team leader/Code Review
  • předchozí zkušenosti s někteoru z automobilek
  • zkušenost  IoT, Cloud Solutions, M2X komunikace

Požadované IT Technologie

C++/embedded vývoj

LOKALITA/ MĚSTO

GERMANY

Zašlete mi více informací Zpět
Kontaktní osoba
Adriana Lomáková
IT Recruiter
lomakova@timone.cz
+420731783590
 1
Můj E-mail:
Předmět:
Můj telefon:
Můj E-mail: *
KÓD: 1136
Opište kód:
Soubor se CV:

Průvodní dopis:

* povinné údaje

Váš E-mail: *
Technologie:

Prosím zadejte email ve správnem tvaru.

Váš E-mail byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem.

Pozor Váš email nebyl odeslán, byl zadán chybný kód

Můj E-mail:*
E-mail známého:*
Pozice:
Níže můžete doplnit průvodní text k pracovní pozici

* Povinné údaje