Consultant Praha a Brno

Další volná místa

Popis práce

Jste komunikativní ?? Máte široký IT přehled ? Vynikáte znalostí databází ?? Jsou vítané jakékoli znalosti z oblasti BI, DWH, ETL.

Chcete pracovat pro ryze Českou firmu s pobočkami v Praze, Brně, Ostravě, Washingtonu a Londýně. Po zaškolení možný přestup do zahraničních poboček .

Vyvíjí vlastní produkt.

Co budete dělat:
  • Pracovat na zákaznických projektech – analyzovat business požadavky.
  • Vymýšlet technicky náročná řešení.
  • Pracovat s rozličnými technologiemi (CloverETL, všechny myslitelné DTB, Linux/Unix, REST a SOAP webové služby, XML, Java atd.)
  • Zpracovávat data prostřednictvím vlastního grafického ETL nástroje.
  • Pomáhat vylepšovat náš produkt.
  • Komunikovat denně v angličtině

Nabízíme/Benefity

  • Otevřené a přátelské prostředí.
  • Po zaškolení možnost přesunu do jedné z našich poboček do Londýna, Washingtonu DC.
  • Spolupráce s Akademií věd, univerzitami.
  • Rozšiřování znalostí v IT technologiích.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Firemní akce (lyžování v Rakousku, voda).
  • 5 týdnů dovolené + 3 sickdays ročně.
  • balíček benefitů (příspěvek na dovolenou, sport, kulturu).

Požadované jazyky a jiné znalosti

Váš ideální profil:

  • Jste komunikativní.
  • Znáte libovolné ETL.
  • Znáte Linux/Unix.
  • Pracoval/a jste s databázemi (SQL / Oracle)
  • Máte povědomí o programovacích jazycích – čtení, algoritmizace - např. v shellu, Javě, PHP apod.
  • Máte obecný přehled v IT.
  • Rádi používáte angličtinu (min B2)
  • Výhodou zkušenost s BI

Požadované IT Technologie

ETL, Data, BI , Unix, SQL

LOKALITA/ MĚSTO

CZECH Praha

Zašlete mi více informací Zpět
Kontaktní osoba
Michaela Malkovská
IT Recruiter
malkovska@timone.cz
+420731989650
 1
Můj E-mail:
Předmět:
Můj telefon:
Můj E-mail: *
KÓD: 483
Opište kód:
Soubor se CV:

Průvodní dopis:

* povinné údaje

Váš E-mail: *
Technologie:

Prosím zadejte email ve správnem tvaru.

Váš E-mail byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem.

Pozor Váš email nebyl odeslán, byl zadán chybný kód

Můj E-mail:*
E-mail známého:*
Pozice:
Níže můžete doplnit průvodní text k pracovní pozici

* Povinné údaje