Databázový vývojář - Microsoft SQL Server -E-shop

Další volná místa

Popis práce

Pro jeden z největších e-shopů hledáme Databázového vývojáře - Microsoft SQL Serveru.

Jde o jeden největších český e-shopů postavený na vlastním know-how, který se neustále rozvíjí, optimalizuje a přizpůsobuje požadavkům zákazníků.

Preferují vlastní řešení postavené na zelené louce.

Momentálně staví nové projekty na principech microservisní architektury.

Náplň práce:
  • Jako důležitá součást databázového teamu se budete podílet na návrhu a vývoji technologicky vyspělého a robustního řešení
  • Budete pracovat s nástrojem Management Studio, které Ti spolu s několika addony pomůže vytvářet a optimalizovat procedury, kterých máme více než 6000
  • Budete optimalizovat a rozvíjet databázovou architekturu s cílem dosažení optimální funkčnosti, efektivity a výkonu
  • Setkáte se s celou řadou výzev při návrhu a realizaci nových funkcí, budeš moci rozvíjet své myšlenky a nápady

Nabízíme/Benefity

Benefity:
  • Vzdělávání je neoddělitelnou součástí naší práce. Rozšiřovat si obzory můžeš i mimo svůj obor. Pokud si v něčem dobrá/ý, můžeš taky školit.
  • Máme špičky svého oboru, takže budete mít od koho nabírat další zkušenosti
  • Moderní a pohodlné pracoviště s vlastní kavárnou a možností zacvičit si ve firemní posilovně, relaxovat v sauně nebo solné jeskyni, zahrát si fotbálek, na XBOXu či Playstationu nebo vylézt na boulderovou stěnu
  • Volnou pracovní dobu s možností homeoffice
  • Jazykové kurzy v menších skupinkách přímo ve firmě
  • Karta Multisport
  • Volné vstupenky na kulturní a společenské akce

Požadované jazyky a jiné znalosti

Požadavky:

  • Znát velmi dobře Databázový systém Microsoft SQL Server
  • Ovládat T-SQL jazyk, teorie množin Vám není neznámá a své zkušenosti máte podepřeny praxí
  • Umíte navrhovat datové objekty a přátelíte se s uloženými procedurami
  • Orientujete se v problematice monitorování a optimalizace dotazů
  • Výhodou, ale ne podmínkou, pokud ovládáte C# a už jste se setkal/a s nástroji jako jsou VS, TFS, Git nebo Red-Gate Tools
  • AJ

Požadované IT Technologie

Databáze, Microsoft SQL, T-SQL

LOKALITA/ MĚSTO

CZECH Praha

Zašlete mi více informací Zpět
Kontaktní osoba
Michaela Malkovská
IT Recruiter
malkovska@timone.cz
+420731989650
 1
Můj E-mail:
Předmět:
Můj telefon:
Můj E-mail: *
KÓD: 630
Opište kód:
Soubor se CV:

Průvodní dopis:

* povinné údaje

Váš E-mail: *
Technologie:

Prosím zadejte email ve správnem tvaru.

Váš E-mail byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem.

Pozor Váš email nebyl odeslán, byl zadán chybný kód

Můj E-mail:*
E-mail známého:*
Pozice:
Níže můžete doplnit průvodní text k pracovní pozici

* Povinné údaje