Electronic Developer - home-office

Další volná místa

Popis práce

Jste samostatný developer se zaměřením na elektroniku? Pracujete raději vzdáleně a máte ambice vést junior kolegy? Pokud ano, máme pro Vás dlouhodobý projekt pro mezinárodní společnost.

Popis pozice:

• Vývoj elektroniky

• Návrh elektronických obvodů s použitím mikroprocesorů

• Mentoring studentů a nových kolegů

• Plánování práce a dohled nad junior kolegy

• Spolupráce s kolegy z jiných útvarů, ale i ze zahraničí (Evropa, Asie, USA)

• Použití mezinárodních standardů

• Odpovědnost za plánování a správu úloh v JIRA

• Podpora vývoje nových produktů prostřednictvím celého svého životního cyklu (koncept, design, testování, implementace, udržování)

Nabízíme/Benefity

• dlouhodobou, finančně zajímavou pozici

• vzdálenou spolupráci – 1krát měsíčně schůzky u zákazníka

• spolupráci na ŽL, HPP také možný

Požadované jazyky a jiné znalosti

• Výborná znalost teorie elektrických obvodů

• Zkušenosti s navrhováním analogových a digitálních obvodů

• Znalost statistických metod pro toleranční analýzu

• Zkušenosti s navrhováním HW obvodů pro sériovou výrobu

• Zkušenosti s navrhováním pro funkční bezpečnost (SIL) a vnitřně bezpečných elektronických zařízení výhodou

• Zaměření na zákazníka, týmový hráč

• Schopnost koordinace mladších kolegů

• Dobré komunikační a osobnostní dovednosti

• Dobré analytické schopnosti

• Přesnost, zodpovědnost, integrační mysl

• Anglický jazyk slovem i písmem

• Ochota cestovat v rámci republiky i do zahraničí

• Řidičský průkaz sk. B

Požadované IT Technologie

C/C++

LOKALITA/ MĚSTO

CZECH Brno

Zašlete mi více informací Zpět
Kontaktní osoba
Šárka Pechová
Account manager
s.pechova@timone.cz
+420 733 433 833
 1
Můj E-mail:
Předmět:
Můj telefon:
Můj E-mail: *
KÓD: 7785
Opište kód:
Soubor se CV:

Průvodní dopis:

* povinné údaje

Váš E-mail: *
Technologie:

Prosím zadejte email ve správnem tvaru.

Váš E-mail byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem.

Pozor Váš email nebyl odeslán, byl zadán chybný kód

Můj E-mail:*
E-mail známého:*
Pozice:
Níže můžete doplnit průvodní text k pracovní pozici

* Povinné údaje