Front-end developer (ASP.NET, C#) - Praha nebo homeoffice

Další volná místa

Popis práce

Příležitost pro front-end developery, kteří chtějí pokořit své současné znalosti a pracovat neustále na vývoji s novými technologiemi.

Náplň práce:

  • vývoj technologicky vyspělého a robustního řešení e-shopu
  • vývoj, design a technologické směry
  • Úzká spolupráce s UX specialisty, aktivní podílení na tvorbě prototypů a realizací
  • Rozvíjení přidružených projektů (např. mobilní aplikace pro Android, iOS a Windows Phone,...)
  • práce s profesionály z oboru, rozšiřování své znalosti a dovednosti v mnoha směrech
  • Rozvíjení svých vlastních myšlenek a nápadů v praxi

Nabízíme/Benefity

  • Pracovní příležitost na plný pracovní úvazek nebo na ŽL dle Vašich potřeb
  • Moderní a pohodlné pracoviště: firemní posilovna, solná jeskyně, fotbálek,kavárna,...
  • Volnou pracovní dobu a možnost homeoffice
  • Možnost osobního růstu, školení a dalšího vzdělávání
  • Zajímavé finanční ohodnocení a kvartální odměny - až do výše 1/2 nebo celého Vašeho platu
  • Další zaměstnanecké výhody (jazykové kurzy, stravenky, Multisport karta, zaměstnanecké slevy)

Požadované jazyky a jiné znalosti

  • Dobrou znalost webových technologií HTML, CSS/LESS, JavaScript, jQuery, AJAX
  • Prokazatelné zkušenosti s vývojem webových aplikací
  • Dobrou znalost platformy .NET a programovacího jazyka C#
  • Orientaci v oblasti UX a zkušenosti s návrhem uživatelského rozhraní
  • Orientaci v oblasti vývoje mobilního webu a responsivního designu
  • Otevřenou mysl, radost z učení se nových věcí a schopnost přijímat zpětnou vazbu od kolegů i uživatelů
  • Zkušenosti s vedením projektů velkou výhodou
  • AJ stačí na úrovni projektové dokumentace

Požadované IT Technologie

.NET, C#

LOKALITA/ MĚSTO

CZECH Praha

Zašlete mi více informací Zpět
Kontaktní osoba
Kateřina Fantová
Account manager
k.fantova@itresources.cz
+420 733 571 724
Můj E-mail:
Předmět:
Můj telefon:
Můj E-mail: *
KÓD: 2102
Opište kód:
Soubor se CV:

Průvodní dopis:

* povinné údaje

Váš E-mail: *
Technologie:

Prosím zadejte email ve správnem tvaru.

Váš E-mail byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem.

Pozor Váš email nebyl odeslán, byl zadán chybný kód

Můj E-mail:*
E-mail známého:*
Pozice:
Níže můžete doplnit průvodní text k pracovní pozici

* Povinné údaje