IOT & BIG DATA CONSULTANT

Další volná místa

Popis práce

Pro předního dodavatele datavých skladů a BI řešení obsazujeme pozici IOT & BIG DATA CONSULTANT

Hledáme zkušené kandidáty, kteří mají praktické znalosti v oblasti Big data a IoT
Projekty z oblasti Telco, Banking, Retail, Automotive

Náplň práce:
  • Návrh a rozvoj real-time streamové platformy pro oblast IoT
  • Integrace Big Data technologií (Kafka, Cassandra, Hadoop)
  • Nastavování vývojových standardů
  • Analýza požadavků a datových zdrojů (load data)

Nabízíme/Benefity

  • Přátelskou firemní kulturu
  • 5 týdnů volna
  • Sportování s kartou Multisport
  • Jazykové kurzy
  • Stravenky a vstupenky do zoo a botanické zahrady
  • Notebook a telefon s firemním tarifem
  • Mnoho různých akcí pro rozvoj i zábavu

Požadované jazyky a jiné znalosti

  • Zkušenosti s vývojem v Javě, ideálně v oblasti big data (protobuf a gRPC)
  • Zkušenosti nebo znalost streamových technologií výhodou
  • Zkušenosti s nástroji pro automatizovaný vývoj výhodou (Ansible, Puppet…)
  • Zkušenosti s integrací big data technologií (Hadoop, Cloudera…)
  • Znalost fungování datových skladů a oblasti BI
  • Zkušenosti s prostředím Linux/Unix
  • Výhodou znalost principů strojového učení, neuronových sítí nebo analýzy obrazu
  • AJ na komunikativní úrovni

Požadované IT Technologie

Big Data, Java,Hadoop, Clouder,datové sklady, BI, Linux/Unix

LOKALITA/ MĚSTO

CZECH Praha

Zašlete mi více informací Zpět
Kontaktní osoba
Michaela Malkovská
IT Recruiter
malkovska@timone.cz
+420731989650
 1
Můj E-mail:
Předmět:
Můj telefon:
Můj E-mail: *
KÓD: 3444
Opište kód:
Soubor se CV:

Průvodní dopis:

* povinné údaje

Váš E-mail: *
Technologie:

Prosím zadejte email ve správnem tvaru.

Váš E-mail byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem.

Pozor Váš email nebyl odeslán, byl zadán chybný kód

Můj E-mail:*
E-mail známého:*
Pozice:
Níže můžete doplnit průvodní text k pracovní pozici

* Povinné údaje