IT Analytik - Integration Architecture

Další volná místa

Popis práce

Momentálně hledáme IT Analytika na dlouhodobý projekt v bankovní sféře.

Popis pozice:

  • Práce v agilních týmech (squadech, clusterech) na businessových projektech
  • Analýza potřeb zákazníků a aktivní návrh možností řešení
  • Příprava komplexní funkční/systémové specifikace pro provedení úprav funkčností
  • Využití svých velmi dobrých znalostí při návrhu a realizaci implementace nových funkčností
  • Spolupráce na vytváření testovacích scénářů a samotném testování
  • Provádění komplexní technické a systémové podpory relevantních front-end a back-end systémů
  • Poskytování podpory a zaučování juniorních kolegů v týmu, předávání skills mezi ostatní členy community Integration Governance
  • Vytváření a správa vývojové dokumentace
  • Řízení komplexní změny s dopadem na více systémů
  • Podpora provozu systému (ESB/Workflow) na jednotlivých prostředích – zodpovědnost za analýzu a řešení vzniklých chyb (vč. těch složitých)

Nabízíme/Benefity

Spolupráce na projektu je na IČO.

Nástup ihned nebo dohodou.

Odpovídající odměna dle seniority k jednání.

Požadované jazyky a jiné znalosti

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, výhodou vysokoškolské
  • Vysoká odbornost a znalosti v oblasti svěřených systémů, pokročilé znalosti v oblasti analýzy a modelovacích technik
  • Praktické znalosti PLSQL, XML, CASE nástroje Enterprise Architect (fungování UML či BPMN, konkrétně práci s diagramy), orientace SOA Governance
  • Zkušenosti s integrací, implementace některého z ESB systémů na trhu, výhodou WSO2
  • Výborné analytické a strukturované myšlení ověřené praxí
  • Znalost anglického jazyka minimálně pro práci s technickou dokumentací

Nepovinné znalosti:

  • Znalost IBM WebSphere MQ, IBM WPS
  • Znalost jazyka BPEL
  • Předchozí zkušeností z oblasti bankovnictví
  • Zkušenost s procesními aplikacemi

Požadované IT Technologie

PLSQL, XML, Enterprise Architect, SOA Governance

LOKALITA/ MĚSTO

CZECH Praha

Zašlete mi více informací Zpět
Kontaktní osoba
Mgr. Olga Knutova
IT Outsourcing Specialist
knutova@timone.cz
+420731990023
 1
Můj E-mail:
Předmět:
Můj telefon:
Můj E-mail: *
KÓD: 9358
Opište kód:
Soubor se CV:

Průvodní dopis:

* povinné údaje

Váš E-mail: *
Technologie:

Prosím zadejte email ve správnem tvaru.

Váš E-mail byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem.

Pozor Váš email nebyl odeslán, byl zadán chybný kód

Můj E-mail:*
E-mail známého:*
Pozice:
Níže můžete doplnit průvodní text k pracovní pozici

* Povinné údaje