IT Analytik

Další volná místa

Popis práce

Hledáme IT analytika na analýzu pro vývoj univerzální gaming platformy; API based řešení. Projekt je plánovaný přibližně do konce roku.

Vaše pracovní náplň:
  • Identifikace a popisbusiness procesů, jejich popis a vytvoření modelu vBPMN notaci (optimálně)
  • Identifikace požadavků a návrh systému podle nich
  • Popis statického pohledu na systém (UML logický model) a popis dynamického chování navrženého systému (UML processmodel, UCs, aktivity diagramy, sekvenční diagramy) a popis UI (screenflow, popis elementů va formulářích/obrazovkách
  • Spolupráce s projektovým managementem, vývojáři a grafiky

Nabízíme/Benefity

  • Perspektivní a zajímavou práci ve společnosti s ambicí stát se lídrem na trhu
  • Práci v přátelském týmu, kde má váhu názor každého člena týmu
  • Podporu vzdělávání, možnost stále se učit něco nového
  • Flexibilní pracovní dobu, částečný home-office
  • Příjemnou firemní kulturu (teambuildingy, společné snídaně, firemní akce)
  • Klimatizovanou kancelář minutu chůze od stanice metra Muzeum

Požadované jazyky a jiné znalosti

  • Týmového hráče, který uvažuje strukturovaně, logicky a dokáže své výstupy vysvětlit a prezentovat všem zainteresovaným (od business zadavatelů až po vývojáře)
  • Zkušenost s vývojem IS 2 roky
  • Zkušenost s vývojem API based systémů
  • Alespoň základy komunikativní angličtiny
  • Schopnost popsat problémy a navrhovat jejich řešení
  • Znalost EA nutné, Jira, Confluence velkou výhodou

LOKALITA/ MĚSTO

CZECH Praha

Zašlete mi více informací Zpět
Kontaktní osoba
Nikola Krajdlová
IT Outsourcing Specialist
krajdlova@timone.cz
+420731990023
Můj E-mail:
Předmět:
Můj telefon:
Můj E-mail: *
KÓD: 7462
Opište kód:
Soubor se CV:

Průvodní dopis:

* povinné údaje

Váš E-mail: *
Technologie:

Prosím zadejte email ve správnem tvaru.

Váš E-mail byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem.

Pozor Váš email nebyl odeslán, byl zadán chybný kód

Můj E-mail:*
E-mail známého:*
Pozice:
Níže můžete doplnit průvodní text k pracovní pozici

* Povinné údaje