IT Helpdesk Specialist

Další volná místa

Popis práce

Hledáme kompetentního specialistu IT Helpdesku, který bude poskytovat rychlou IT podporu a první linii našim uživatelům a expertům v oblasti počítačových systémů.

Náplň Vaší práce:
  • Správa požadavků na služby a incidentů pomocí aktivního sledování a podávání zpráv v rámci společností SLA
  • Správa nástrojů centrálního nasazení s příslušným portfoliem aktiv (HW a SW)
  • Školení koncových uživatelů a kolegů IT
  • Poskytněte technické znalosti, pokyny a strategická doporučení ostatním skupinám IT
  • Identifikovat a navrhnout možná zlepšení, vyhodnotit nové technologie, které zajistí, že technické řešení jsou kompatibilní s podnikovými potřebami
  • Zajistěte poradenství vedení při řešení problémů

Nabízíme/Benefity

  • Zaměstnání ve stabilní nadnárodní společnosti
  • Firemní vzdělávací programy
  • Program zaměstnaneckých výhod
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Přátelský kolektiv

Požadované jazyky a jiné znalosti

  • Technická střední škola v oboru informatiky nebo související oblasti
  • Dobré znalosti systémů IT, mobilních zařízení a dalších technologických produktů v podnikovém prostředí
  • Zkušenosti s architekturou automatizace nasazení desktopů, konstrukcí / migrací a řešením problémů
  • Znalost systému MS Windows (server a desktop), produktů MS SCCM a MS Office, prostředí Citrix
  • Znalost v technologiích virtualizace desktopů a tenkých klientů
  • Vynikající komunikační schopnosti
  • Znalost angličtiny

LOKALITA/ MĚSTO

CZECH Praha

Zašlete mi více informací Zpět
Kontaktní osoba
Vendula Hájková
Sales manager
hajkova@timone.cz
+420603711023
 1
Můj E-mail:
Předmět:
Můj telefon:
Můj E-mail: *
KÓD: 8489
Opište kód:
Soubor se CV:

Průvodní dopis:

* povinné údaje

Váš E-mail: *
Technologie:

Prosím zadejte email ve správnem tvaru.

Váš E-mail byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem.

Pozor Váš email nebyl odeslán, byl zadán chybný kód

Můj E-mail:*
E-mail známého:*
Pozice:
Níže můžete doplnit průvodní text k pracovní pozici

* Povinné údaje