IT Security Specialist - Mnichov

Další volná místa

Popis práce

Hledám IT Security Specialisty, kteří se zajímají o zlepšování Cybersecurity prémiových vozů a inovativní mobilní řešení, jako je autonomní a dálkově ovládaná jízda. Ponesete odpovědnost za analýzu rizik systémů In-Car-IT a návrhy koncepce zabezpečení IT, zabezpečeného kódu a aplikací, zabezpečených sítí a IDPS (systémy detekce a prevence narušení). Vývoj konceptů pro architekturu a řešení společně s našimi odborníky na IT, bezpečnost a automobilový průmysl.

Náplň práce:

  • Vývoj bezpečnostních konceptů pro ochranu proti podvodům, datovou komunikaci (př. CarSharing či teleoperation), IDPS
  • Vývoj konceptů a požadavků, které definují základní IT Security ve vozidlech
  • Vývoj konceptů pro penetraci a zátěžové testy
  • Spolupráce s investory: Budete rozhodujícím článkem v oblasti směrování rizik a jejich analýzy
  • Kódové a systémové analýzy (zabezpečený kód, slabá místa)
  • Monitorování pokročilých bezpečnostních požadavků (přístup k vozidlu, zajištění komunikace přes bluetooth / NFC / Wifi, ochrana proti krádeži, firewall, informační a komunikační technologie, ladění, penetrační testování atd.)

Nabízíme/Benefity

  • Rovnost hierarchie - Váš názor nás zajímá
  • Trvalý pracovní poměr nebo práce jako Freelancer/Kontraktor
  • Možnost stát se součástí mezinárodního týmu odborníků
  • Projekty v dynamické společnosti
  • Společenské události, podněty a prostor pro růst
  • Místo výkonu: Mnichov
  • Nástup: únor 2018 (případně později)

Požadované jazyky a jiné znalosti

  • Perfektní znalost IT, především vývoj softwaru, návrh systémů, síťové inženýrství nebo telekomunikační systém
  • Velmi dobré praktické zkušenosti v softwarové architektuře a návrhu systému
  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti výpočetní techniky, elektrotechniky nebo komunikačního inženýrství (v ideálním případě s důrazem na IT Security), nebo samouk - nadšence IT Security s dobrou znalostí vývoje softwaru a OOAD
  • Důkladné znalosti alespoň v jedné z následujících oblastí: Automobilová bezpečnost, Zabezpečení aplikací, Bezpečný vývoj softwaru, Návrh systému, Modelování hrozeb, Řízení rizik, Prevence narušení, Detekce narušení, Penetrační testování
  • Řidičský průkaz sk. B

LOKALITA/ MĚSTO

GERMANY

Zašlete mi více informací Zpět
Kontaktní osoba
Adriana Lomáková
IT Recruiter
lomakova@timone.cz
+420731783590
Můj E-mail:
Předmět:
Můj telefon:
Můj E-mail: *
KÓD: 1418
Opište kód:
Soubor se CV:

Průvodní dopis:

* povinné údaje

Váš E-mail: *
Technologie:

Prosím zadejte email ve správnem tvaru.

Váš E-mail byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem.

Pozor Váš email nebyl odeslán, byl zadán chybný kód

Můj E-mail:*
E-mail známého:*
Pozice:
Níže můžete doplnit průvodní text k pracovní pozici

* Povinné údaje