Java Developer - Junior/Senior

Další volná místa

Popis práce

Hledáme Java Developera do zázemí menší softwarové společnosti s renomovanými zahraničními i českými projekty např. pro ČEZ, Českou televiziCyrrus, Hyundai motor Czech, aj. Společnost s kanceláří v Praze se zaměřuje především na oblast bezpečnosti IT, podnikových aplikací, identity a role management.

Náplň práce:
  • programování v Java EE

  • práce na backendové i frontendové části

  • spolupráce na návrzích architektury, doporučení produktů

Nabízíme/Benefity

POZICE VHODNÁ PRO ABSOLVENTA S PRAXÍ i pro zkušenějšího vývojáře. Možnost fulltime i parttime, nástup nejlépe ihned, případně na Vás počkáme +
  • zázemí menší společnosti, kde nejste svázáni množstvím postupů

  • české i zahraniční projekty

  • systém plně hrazených benefitů (posilovna, stravenky, týden dovolené navíc, občerstvení na pracovišti)

  • 5 týdnů dovolené je standard

  • podporujeme studenty, a tak můžete čerpat volno na zkoušky

  • lekce angličtiny s rodilým mluvčím v malých skupinkách

  • odborné vzdělávání a certifikace

  • příjemné pracovní prostředí – žádný open space

  • nápoje na pracovišti zdarma

  • umožňujeme práci z domova i neplacenou dovolenou, když to Vaše role v projektu dovolí

  • možnost realizovat se na nových projektech, které často rozjíždíme

  • pokytujeme telefon i notebook i k soukromému užití

Požadované jazyky a jiné znalosti

Požadujeme:

  • znalosti s Java EE nebo SpringJavaScript, Web Services, JPA, Hibernate, SQL

  • schopnost týmové práce (tým cca 5 lidí)

  • znalosti a orientace v moderních vývojových trendech a Java technologií

LOKALITA/ MĚSTO

CZECH Praha

Zašlete mi více informací Zpět
Kontaktní osoba
Soňa Kalousková
Account manager junior
kalouskova@timone.cz
+420778036050
Můj E-mail:
Předmět:
Můj telefon:
Můj E-mail: *
KÓD: 9256
Opište kód:
Soubor se CV:

Průvodní dopis:

* povinné údaje

Váš E-mail: *
Technologie:

Prosím zadejte email ve správnem tvaru.

Váš E-mail byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem.

Pozor Váš email nebyl odeslán, byl zadán chybný kód

Můj E-mail:*
E-mail známého:*
Pozice:
Níže můžete doplnit průvodní text k pracovní pozici

* Povinné údaje