Java Developer Senior

Další volná místa

Popis práce

Hledáme zkušeného Java Developer seniora na projekt v bankovnictví.

Hlavní náplň práce

•             Programování na základě funkčních požadavků

•             Tvorba technické dokumentace

•             Assembly a Unit testování

•             Kontrola dodržování vývojových standardů

Požadovaná znalost

•             Java, Spring Boot Framework

•             Znalost integračních patternů REST (Swagger), WS-SOAP, messaging

•             V případě senior vývojáře zkušenost s programováním JEE aplikací je 3 a více let

Ostatní požadavky

•             Znalost principů objektového programování a SOA

•             Znalost návrhových vzorů a architekturních principů

•             Základní chápání enterprise architektury, ideálně JEE a webové aplikace

•             Spolehlivost, zodpovědnost a důraz na pečlivost

•             Schopnost přizpůsobit se vývojovým standardům organizace (guidelines)

•             Aktivní přístup k řešení zadaných úkolů

Nabízíme/Benefity

Dlouhodobou spolupráci na IČO,
Nástup - červen 2018 nebo dle dohody,
Stabilní zázemí mezinárodní společnosti,
Pracovní uplatnění v bankovnictví
Finanční ohodnocení na základě Vašich zkušeností

Požadované jazyky a jiné znalosti

Aplikační vývoj komponent je realizovaný v Javě, s použitím Spring Boot frameworku.

Výhodou je znalost Apache Camel, Gradle, integračních patternů REST (Swagger), WS-SOAP, messaging.

Jako další technologie se budou používat Docker/Kubernetes a Redis -  znalost velkou výhodou.

Velká výhoda: zkušenosti s

Dockerem, swaggerem a Kubernetes

LOKALITA/ MĚSTO

CZECH Praha

Zašlete mi více informací Zpět
Kontaktní osoba
Mgr. Olga Knutova
IT Outsourcing Specialist
knutova@timone.cz
+420731990023
 1
Můj E-mail:
Předmět:
Můj telefon:
Můj E-mail: *
KÓD: 8749
Opište kód:
Soubor se CV:

Průvodní dopis:

* povinné údaje

Váš E-mail: *
Technologie:

Prosím zadejte email ve správnem tvaru.

Váš E-mail byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem.

Pozor Váš email nebyl odeslán, byl zadán chybný kód

Můj E-mail:*
E-mail známého:*
Pozice:
Níže můžete doplnit průvodní text k pracovní pozici

* Povinné údaje