Java developer pro SW house - Karlsruhe

Další volná místa

Popis práce

Naším zákazníkem je renomovaný softwarový dům v Karlsruhe. Vzhledem k navýšení počtu vývojářů, hledáme aktuálně specialistu na pozici Java developera.

Nástup: ihned/dohodou co nejdříve
Jazyky: Aj B2, NJ B1 aktivní
Úvazek: HPP pod DE společností
Délka: projekt minimálně na 1 rok
Finance: doporučena Vaše částka, je na společnosti zda ji odsouhlasí vzhledem ke zkušenostem

Náplň práce:

  • spolupráce na vývoji datové architektury tak jako funkčnosti komplexního systému – Online -Retrieval-Systems (STN International)
  • vývoj s tím souvisejících informační produktů
  • vývoj a design komponentů orientovaných na architeturu na bázi REST Servisu
  • spolupráce na designu a vývoji Retrieval – Syntax

Nabízíme/Benefity

  • práci pro SW House  v Karlsruhe
  • pomoc s nalezením ubytování
  • pomoc při sestavení vhodného Cv
  • pozice min. na 1 rok +

Požadované jazyky a jiné znalosti

  • znalosti ve vývoji Java Enterprise Edition (Tomcat, Jboss, RESTEasy, SDI/Weld, Spring, Infinispan, JSF, …) a vývojovém prostředí Eclipse (včetně Git, Maven)
  • znalosti designu (API Blueprints, aglio) a vývoj v REST - /WebServices, zkušenosti z bezpečností WebServices
  • dobré porozumění programů XML, XSD, XSLT a JSON
  • výrazné schopnosti koncepčního a analytického myšlení
  • dobré komunikační schopnosti a týmového ducha
  • žádoucí jsou znalosti z prostředí datových bank a vyhledávacích technologií (Solr, Lucene, Elastic Search)
  • studium v oboru informatiky, vzdělání v specialista - počítačový vývojář vítáno
  • aj jazyk B2, Nj jazyk B1

Požadované IT Technologie

JEE, Eclipse

LOKALITA/ MĚSTO

GERMANY

Zašlete mi více informací Zpět
Kontaktní osoba
Lucie Sedlecká
Business Services Specialist
l.sedlecka@itresources.cz
+420731989744
Můj E-mail:
Předmět:
Můj telefon:
Můj E-mail: *
KÓD: 4359
Opište kód:
Soubor se CV:

Průvodní dopis:

* povinné údaje

Váš E-mail: *
Technologie:

Prosím zadejte email ve správnem tvaru.

Váš E-mail byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem.

Pozor Váš email nebyl odeslán, byl zadán chybný kód

Můj E-mail:*
E-mail známého:*
Pozice:
Níže můžete doplnit průvodní text k pracovní pozici

* Povinné údaje