JavaScript Developer pro nové cloudové služby

Další volná místa

Popis práce

Nebaví tě pracovat na vývoji nových eshopů, CMSek a stále stejných webových aplikací? Hledáš novou výzvu a chceš se podílet na vývoji aplikací pro globální trh? VSHosting hledá do svého interního vývojového týmu další nadané vývojáře pro nové cloudové infrastrukturní služby určené pro zahraniční trh. Pojď se s námi nezávazně potkat, seznámit se s projekty, týmem a naším zázemím. Nechceme přímo psát, že jde o práci snů, …. ale myslíme si to.

Na čem pracujeme:
nová cloudová platforma (Zerops.io) pro automatizaci DevOps procesů
webové aplikace pro automatizaci ovládání tisíců internetových serverů
webové aplikace pro správu hostingových a cloudových služeb (CDN apod.)
nový informační systém firmy pro správu klientů a souvisejících procesú

Na čem nepracujeme:
nejsme vývojová firma a neděláme vývoj na zakázku pro koncové klienty. Děláme na vývoji vlastních služeb a aplikací s kvalitním zadáním a zpracovanými analýzami.

Náplň práce:
vývoj webových aplikací v Angular.js, JavaScriptu, HTML 5
stylování aplikací v CSS 3
optimalizace aplikací pro mobilní zařízení
konzultace při návrhu GUI aplikací, UX

Nabízíme/Benefity

Benefity:
práce v nejmodernějším českém datacentru se zázemím špičkových kanceláří (www.serverpark.cz)
možnost částečného homeoffice
podíváš se do zahraničí, kde budeme na různých eventech pro vývojáře prezentovat naše nové služby
práce v mladém a neformálním kolektivu
práce se zajímavými technologiemi
24/7 občerstvení (pizza, snídaně, nealko pivo, energeťáky, coly, ovoce a zelenina po celý den)
xbox, 65“ 4k TV, filmy, fotbálek
inhouse fitko a další…

Místo pracoviště: Praha

Požadované jazyky a jiné znalosti

Požadavky:
zkušenosti s vývojem webových aplikací (Angular.js nebo obdobná technologie)- hledáme senior vývojáře
nadšení pro tvorbu kvalitních GUI, smysl pro kvalitu a detail
zkušenosti s verzováním kódu (GIT nebo obdobná technologie)
spolehlivost a profesionální přístup

Proč vyvíjet u nás:
tvoříme aplikace, které ušetří čas a zpříjemní ovládání serverů tisícům uživatelů
dostaneš k ruce zkušeného kodéra, aby ses mohl plně soustředit na programování
vyvíjíme nové služby určených pro západní trhy (UK, NL, USA, DE)
stavíme DREAM TEAM ze senior vývojářů. Budeš pracovat se zajímavými vývojáři a budeš se odborně rychle posouvat.
budeš mít možnost mít po čase vlastní malý tým
budeš se podílet na tvorbě aplikací, kdy některé budeme uveřejňovat jako opensource pro podporu komunity
nejsme rychlokvašený startup. Existujeme 11 let, staráme se o tisíce klientů (zajišťujeme provoz například každého 3. eshopu)

Požadované IT Technologie

Angular Frontend

LOKALITA/ MĚSTO

CZECH Středočeský krajPraha

Zašlete mi více informací Zpět
Kontaktní osoba
Ivan Šrámek
Sales Director
sramek@timone.cz
+420737160645
 1
Můj E-mail:
Předmět:
Můj telefon:
Můj E-mail: *
KÓD: 6399
Opište kód:
Soubor se CV:

Průvodní dopis:

* povinné údaje

Váš E-mail: *
Technologie:

Prosím zadejte email ve správnem tvaru.

Váš E-mail byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem.

Pozor Váš email nebyl odeslán, byl zadán chybný kód

Můj E-mail:*
E-mail známého:*
Pozice:
Níže můžete doplnit průvodní text k pracovní pozici

* Povinné údaje