Javascript developer - React

Další volná místa

Popis práce

Jedná se o herní sociální síť. Společnost má více jak 70 her. Hry spouští i ve spolupráci se světovými značkami jako je NASA, Manchester City nebo Guiness World Records. Cílem je otevřít platformu všem vývojařům, aby mohli nahrávat vlastní hry a dostat je do světa.
Minulý prosinec strávil celý tým na Bali, kde pracovali a o víkendech objevovali ostrov.

Náplň práce:
​-vývoj webové platformy, vývoj platformy pro chatovací boty

Nabízíme/Benefity

100 000Kč, možnost HPP i ŽL

Požadované jazyky a jiné znalosti

-dobrá znalost JS React/Redux, ovládát ECMAScript 6, zkušenost s web frontend technologiemi (HTML5, CSS3, Webpack, SASS), zkušenosti s vývojem SPA aplikací integrovaných s REST API

LOKALITA/ MĚSTO

CZECH Praha

Zašlete mi více informací Zpět
Kontaktní osoba
Adriana Lomáková
IT Recruiter
lomakova@timone.cz
+420731783590
 1
Můj E-mail:
Předmět:
Můj telefon:
Můj E-mail: *
KÓD: 2683
Opište kód:
Soubor se CV:

Průvodní dopis:

* povinné údaje

Váš E-mail: *
Technologie:

Prosím zadejte email ve správnem tvaru.

Váš E-mail byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem.

Pozor Váš email nebyl odeslán, byl zadán chybný kód

Můj E-mail:*
E-mail známého:*
Pozice:
Níže můžete doplnit průvodní text k pracovní pozici

* Povinné údaje