Javascript/Frontend developer do Prahy

Další volná místa

Popis práce

Nabídka je na pozici Javascript/Frontend developer do Prahy, s praxí alespoň 3 roky, výhodou je zkušenost s C#. HPP i ŽL až 120.000,-/senior. Finance se odvíjí od Vašich zkušeností.

Jedná se o práci na největším e-shopu v ČR, kteří si dělají interní systém i web sami. Přímo se podílí na tvorbě a vývoji inova\\tivních projektů ve firmě.

Náplň práce:

Rozvíjet frontend největšího e-shopu v ČR.

Učit se stále něco nového a sledovat technologické novinky.

Vymýšlet a navrhovat nová řešení a optimalizace těch stávajících.

Nabízíme/Benefity

Volnou pracovní dobu s možností homeoffice.

Kanceláře s vlastní kavárnou- Doubleshotu, fitko, saunu, solnou jeskyni, fotbálek, XBOX, playstation, boulder stěnu.

Jazykové kurzy, Multisportku, zaměstnanecké slevy.

A spoustu dalšího.

Požadované jazyky a jiné znalosti

Mít chuť se učit nové věci a přemýšlet nad nejlepším možným řešením.

HTML, CSS, JavaScript.

Mít zkušenosti se C#, za .NET plusové body.

LOKALITA/ MĚSTO

CZECH Praha

Zašlete mi více informací Zpět
Kontaktní osoba
Adriana Lomáková
IT Recruiter
lomakova@timone.cz
+420731783590
 1
Můj E-mail:
Předmět:
Můj telefon:
Můj E-mail: *
KÓD: 5895
Opište kód:
Soubor se CV:

Průvodní dopis:

* povinné údaje

Váš E-mail: *
Technologie:

Prosím zadejte email ve správnem tvaru.

Váš E-mail byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem.

Pozor Váš email nebyl odeslán, byl zadán chybný kód

Můj E-mail:*
E-mail známého:*
Pozice:
Níže můžete doplnit průvodní text k pracovní pozici

* Povinné údaje