PHP Developer

Další volná místa

Popis práce


Hledáme PHP vývojáře, který by technicky zastal dlouhodobý projekt našeho klienta: fin-tech startup, poskytující peer-to-peer úvěry.

Klient svými intermími prostředky vybudoval informační systém, pro schvalování úvěrů, scoring klientů atd., nicméně počet jeho zakázek a tím také počet obluhujících operátorů, meziročně roste téměř exponenciální řadou.

Je tedy potřeba systém optimalizovat, jak z hlediska technického (rychlost, škálovatelnost, deployment, použité technologie) tak i z hlediska uživatelského (maximální možná míra automatizace, verifikační mechanismy, compliance ) 

Samotný systém se skládá z několika dílčích mikroslužeb v PHP, přičemž jedna z nich je napsána v Symfony a zbytek v Nette, nicméně zákazník se nebrání použití novějších technologií, pokud to bude dávat smysl. V tomto ohledu budete mít volnou ruku.

Dále se očekává, že vzhledem ke značnému objemu naplánované práce, bude třeba na projekt nasadit další vývojáře, které si budete řídit, zaškolovat a rozdělovat mezi ně dílčí úkoly. Tato pozice je tedy vhodná i pokud se hodláte od vývoje posunout směrem k projektovému managementu.

Práce je po zapracování možná i na dálku, pokud vše bude fungovat jak má.

LOKALITA/ MĚSTO


CZECH Praha

Zašlete mi více informací Zpět
Share Button
Kontaktní osoba
Mgr. Olga Knutova
IT Outsourcing Specialist
knutova@timone.cz
+420731990023
Můj E-mail:
Předmět:
Můj telefon:
Můj E-mail: *
KÓD: 84
Opište kód:
Soubor se CV:
 
Průvodní dopis:

* povinné údaje

Váš E-mail: *
Technologie:
 

* povinné údaje

Prosím zadejte email ve správnem tvaru.

Váš E-mail byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem.

Pozor Váš email nebyl odeslán, byl zadán chybný kód

Můj E-mail:*
E-mail známého:*
Pozice:
Níže můžete doplnit průvodní text k pracovní pozici
 

* Povinné údaje