PHP developer (Nette)

Další volná místa

Popis práce

Hledáme zkušené PHP developery se zkušeností s Nette a dalšími frameworky.

Nabízíme pozici na HPP do vlemi příjemné a přátelského studia  zaměřeného na webdesign, nová media a vývoj webů. Nabízíme neformální přátelské prostředí, dobrou lokaci v Praze, možnost domluvení individuální prac. doby a dalších výhod.

Náplň práce:
 - vývoj webových stránek, mobilních a interních aplikací v PHP

Nástup: ihned

Nabízíme/Benefity

  • pozici na fulltime v neformální a přátelské atmosféře
  • práci na zajímavých různorodých projektech
  • možnost domluvy individuálního časového plánu (docházka do kanceláře)
  • firemní benefity (počítač, telefon, stravování, 5 týdnů dovolená, a další)
  • odpovídající finanční i nefinanční ohodnocení a možnost postupu
  • XBox cupy, pravidelné LAN párty
  • kanceláře v centru Prahy
  • získání cenných zkušeností
  • vzdělávání v oboru
  • dobrou kávu.o)
  • nástup ASAP

Požadované jazyky a jiné znalosti

  • znalost PHP5 a MySQL
  • objektově orientované programování
  • dobrá znalost Nette, znalost dalších frameworků výhodou
  • dobrá znalost HTML, CSS a Javascriptu (jQuery)
  • analytická mysl a racionální uvažování
  • předchozí komerční zkušenosti a odpovědnost
  • zkušenost s GITem
  • znalost Linuxu výhodou

Požadované IT Technologie

PHP, Nette

LOKALITA/ MĚSTO

CZECH

Zašlete mi více informací Zpět
Kontaktní osoba
Lucie Sedlecká
Business Services Specialist
l.sedlecka@itresources.cz
+420731989744
Můj E-mail:
Předmět:
Můj telefon:
Můj E-mail: *
KÓD: 9096
Opište kód:
Soubor se CV:

Průvodní dopis:

* povinné údaje

Váš E-mail: *
Technologie:

Prosím zadejte email ve správnem tvaru.

Váš E-mail byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem.

Pozor Váš email nebyl odeslán, byl zadán chybný kód

Můj E-mail:*
E-mail známého:*
Pozice:
Níže můžete doplnit průvodní text k pracovní pozici

* Povinné údaje