Senior Angular Developer

Další volná místa

Popis práce

Unavují Vás pomalé procesy v korporátech?

Hledám zkušenějšího JavaScript Developera do menší české společnosti v Praze, která si zakládá na rodinném přístupu.

Pracuje se na velkých a dlouhodobých projektech pro významné domácí i zahraniční zákazníky.

Nástup: na domluvě

Náplň práce:
  • Vývoj robustních a dynamických webových aplikací
  • Překlápění navržených mockupů/wireframů do AngularJS
  • Znalost Google Maps API a RESTful služeb obecně
  • Psaní testovatelného/dokumentovaného JavaScriptu, HTML & CSS
  • Integrace AngularJS s ASP.NET Web API Core back-endem

Nabízíme/Benefity

+- dle zkušeností:   IČO 4000/MD - 5000/MD

Kromě rate můžeme nabídnout:

  • Práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologií
  • Kanceláře blízko centra Prahy s výbornou dostupností
  • Neomezený přístup ke vzdělávací online platformě Pluralsight
  • Přímé jednání a pohodový pracovní kolektiv v menší společnosti
  • Firemní akce

Požadované jazyky a jiné znalosti

Naše představa ideálního developera?

  • umí velmi dobře znalost JavaScriptu a HTML5
  • Běžně používá moduly a obecné postupy v rámci AngularJS frameworku
  • Vytváří samostatné, znovu použitelné a testovatelné moduly a komponenty připravené k použití na konkrétním řešení
  • Píše neblokovací kód a využívá pokročilé techniky jako je multi-threading
  • Dělá architekturu a automatizaci procesu buildování pomocí task runnerů a dalších skriptů
  • Vytváří konfigurační, buildovací a testovací skripty pro prostředí kontinuální integrace
  • Zajišťuje čisté řetězce závislostí s ohledem na aplikační logiku i souborový systém
Výhodou
  • Zkušenosti s budováním infrastruktury pro hostování front-end aplikací založených nejenom na AngularJS frameworku
  • Pokročilá znalost CSS a JavaScriptu umožňující optimalizaci výkonu v případě implementace pokročilých vizuálních efektů se zachováním framerate nad 30 fps po celou dobu běhu aplikace

Požadované IT Technologie

JavaScript, AngularJS, HTML5, CSS

LOKALITA/ MĚSTO

CZECH Praha

Zašlete mi více informací Zpět
Kontaktní osoba
Soňa Kalousková
Account manager junior
kalouskova@timone.cz
+420778036050

Můj E-mail:
Předmět:
Můj telefon:
Můj E-mail: *
KÓD: 2008
Opište kód:
Soubor se CV:

Průvodní dopis:

* povinné údaje

Váš E-mail: *
Technologie:

Prosím zadejte email ve správnem tvaru.

Váš E-mail byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem.

Pozor Váš email nebyl odeslán, byl zadán chybný kód

Můj E-mail:*
E-mail známého:*
Pozice:
Níže můžete doplnit průvodní text k pracovní pozici

* Povinné údaje