Senior DBA Administrator

Další volná místa

Popis práce

Náplň práce:

  • vytváření nových databází, schémat a objektů
  • upgrade a ladění databází
  • řešení problémů na MY ORACLE SUPPORT
  • zálohování databází RMANem
  • archivace na úrovni databázových souborů
  • ladění a úpravy databázových příkazů (select,update,delete)
  • clusterware
  • ASM
  • AUDIT
  • partitioning – návrh a řešení výkonnosti u běžících aplikací
  • reporting a analýza logů
  • spolupráce při plnění požadavků standardů PCI DSS, ISO 27001, ISO 20000

Nabízíme/Benefity

  • Příjemné a přátelské prostředí
  • Dobrá dostupnost
  • Benefity jako 13.plat, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na dopravu, penzij.připojištění a další
  • Mezinárodní prostředí a stabilní zázemí, komunikace v angličtině

Požadované jazyky a jiné znalosti

Požadavky:

  • velmi dobrá znalost postgreSQL databáze
  • dobrá znalost Oracle databáze
  • znalost MySQL výhodou
  • velmi dobrá znalost správy JAVA aplikací, hlavně Tomcat, Glassfish, WebSphere
  • výhodou znalost virtualizace (VMware) a OS Linux
  • znalost backup nástrojů RMAN, TMS, Avamar
  • zkušenosti se psaním dokumentace jako jsou konfigurační standardy a provozní manuály
  • výhodou znalost ITIL procesů
  • pokročilá znalost AJ slovem i písmem
  • minimálně 3 roky zkušeností se správou databází
  • zkušenosti  s transakčním systémem výhodou

Požadované IT Technologie

PostgreSQL, Oracle, správa Java aplikací

LOKALITA/ MĚSTO

CZECH Praha

Zašlete mi více informací Zpět
Kontaktní osoba
Lucie Holubová
Account manager
l.holubova@itresources.cz
+420 720 379 306
Můj E-mail:
Předmět:
Můj telefon:
Můj E-mail: *
KÓD: 4637
Opište kód:
Soubor se CV:

Průvodní dopis:

* povinné údaje

Váš E-mail: *
Technologie:

Prosím zadejte email ve správnem tvaru.

Váš E-mail byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem.

Pozor Váš email nebyl odeslán, byl zadán chybný kód

Můj E-mail:*
E-mail známého:*
Pozice:
Níže můžete doplnit průvodní text k pracovní pozici

* Povinné údaje