Senior React Developer

Další volná místa

Popis práce

Unavují Vás pomalé procesy v korporátech?

Hledám zkušenějšího JavaScript Developera do menší české společnosti v Praze, která si zakládá na rodinném přístupu.

Pracuje se na velkých a dlouhodobých projektech pro významné domácí i zahraniční zákazníky.

Nástup: na domluvě

Náplň práce:
  • Vývoj nových UI komponent postavených na knihovně React
  • Vytváření znovupoužitelných modulů a knihoven
  • Překlápění navržených mockupů/wireframů do kvalitního kódu
  • Optimalizace komponent pro maximální výkon na široké škále zařízení podporujících různé webové prohlížeče
  • Tvorba flexibilní a dobře strukturované front-end architektury spolu s nezbytnými API pro komunikaci s back-endem

Nabízíme/Benefity

+- dle zkušeností:   IČO 4000/MD - 5000/MD

Kromě rate můžeme nabídnout:

  • Práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologií
  • Kanceláře blízko centra Prahy s výbornou dostupností
  • Neomezený přístup ke vzdělávací online platformě Pluralsight
  • Přímé jednání a pohodový pracovní kolektiv v menší společnosti
  • Firemní akce

Požadované jazyky a jiné znalosti

Naše představa ideálního developera?

  • Velmi dobrá znalost JavaScriptu a jeho objektového modelu včetně manipulace s DOM elementy
  • Velmi dobrá znalost knihovny React a obecných postupů vývoje
  • Znalost nejnovější specifikace EcmaScript
  • Dobrá znalost RESTful API služeb
  • Znalost moderních postupů a nástrojů pro buildování a post-processing front-end aplikací
  • Zkušenosti s vývojovými nástroji jako Babel, Webpack, NPM aj.
Výhodou
  • Znalost moderních autorizačních mechanismů jako je JSON Web Token a případně dalších
  • Zkušenosti s knihovnou Immutable.js
  • Zkušenosti s oblíbenými workflow Reactu jako Flux nebo Redux
  • Znalost návrhu isomorfních aplikací v Reactu

Požadované IT Technologie

JavaScript, React, EcmaScript, RESTful API, Babel, Webpack

LOKALITA/ MĚSTO

CZECH Praha

Zašlete mi více informací Zpět
Kontaktní osoba
Soňa Kalousková
Account manager junior
kalouskova@timone.cz
+420778036050

Můj E-mail:
Předmět:
Můj telefon:
Můj E-mail: *
KÓD: 2129
Opište kód:
Soubor se CV:

Průvodní dopis:

* povinné údaje

Váš E-mail: *
Technologie:

Prosím zadejte email ve správnem tvaru.

Váš E-mail byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem.

Pozor Váš email nebyl odeslán, byl zadán chybný kód

Můj E-mail:*
E-mail známého:*
Pozice:
Níže můžete doplnit průvodní text k pracovní pozici

* Povinné údaje