Service Desk Specialist

Další volná místa

Popis práce

NÁPLŇ PRÁCE:

Servisní podpora zákaznických řešení
Monitoring a správa technologie Centra i zákazníků
Zajištění provozního a technického chodu Centra
Komunikace se zákazníky a řešení problémů

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:

Libčice nad Vltavou

Nabízíme/Benefity

Zajímavou práci v prosperující a stále se rozšiřující společnosti
Být členem nově budovaného teamu
Perspektivní prostředí platforem ERP, CRM, BI, CTI v cloudu
Účast na lokálních i zahraničních projektech v enterprise segmentu (významní korporátní zákazníci)
Kreativní, mladý a rodinný kolektiv
Školení
Služební telefon

Požadované jazyky a jiné znalosti

Praxe minimálně 2 roky v ICT
Zkušenosti administrace a správy HW, SW
Zkušenosti z platforem:
OS - Microsoft, Unix & Linux, virtualizace
Databáze – Oracle, MS SQL, SQL/PLSQL
Data a networking
Zkušenosti z IT Helpdesk pracoviště - SLA, Incident, Change Management
Významná orientace na zákazníka – Customer Care
Analytické, koncepční a technické myšlení
Komunikační, prezenční a písemné vyjadřovací schopnosti
Schopnost intenzivně přijímat a zvládat nové informace
Flexibilita - schopnost věci uchopit a zformulovat i přes absenci detailního zadání
Smysl pro týmovou práci
Trestní bezúhonnost
SŠ/VŠ vzdělání
AJ – slovem i písmem
Řidičský průkaz B
Samostatnost a odpovědnost v plnění svěřených úkolů a termínů

Výhody uchazeče:

Zkušenosti z prostředí systémové integrace tj. z role dodavatele řešení
Integrační zkušenosti v prostředí, Data, VoIP a CTI projektů na bázi platforem jako např: Avaya, Nortel, Alcatel, Cisco, Genesys či dalších technologií.
Zkušenosti z prostředí Business Inteligence, ERP, CRM systémů, SharePoint (Oracle, SAP, MS)
Zkušenosti s datovými centry
Znalosti ITIL
Komplexní přehled o ICT

Požadované IT Technologie

Linux/Unix, Windows, Oracle, MS SQL

Zašlete mi více informací Zpět
Kontaktní osoba
Šárka Pechová
Account manager
s.pechova@timone.cz
+420 733 433 833
Můj E-mail:
Předmět:
Můj telefon:
Můj E-mail: *
KÓD: 9200
Opište kód:
Soubor se CV:

Průvodní dopis:

* povinné údaje

Váš E-mail: *
Technologie:

Prosím zadejte email ve správnem tvaru.

Váš E-mail byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem.

Pozor Váš email nebyl odeslán, byl zadán chybný kód

Můj E-mail:*
E-mail známého:*
Pozice:
Níže můžete doplnit průvodní text k pracovní pozici

* Povinné údaje