System Administrator / System Engineer do Mnichova

Další volná místa

Popis práce

Baví vás rozvoj IT infrastruktury pro zákazníky? Nejen plánování, ale také implementace a provozování komplexních zákaznických řešení a převzetí odpovědnosti za systémy je přesně to, co hledáte? Kromě operačních a integračních schopností se zaměřujete také na zabezpečení IT systémů?
Pak máme pro vás to pravé pole činnosti!

Náplň Vaší práce:

  • Plánování a návrh sítí a systémů, i jejich údržba a monitorování
  • Výběr vhodných hardwarových a softwarových balíčků pro systémy
  • Instalace, konfigurace, uvedení do provozu a správa IT infrastruktury v naší společnosti a u zákazníka
  • Správa a rozšíření řešení zabezpečení IT
  • Zpracování příchozích dotazů zákazníků a uživatelská podpora
  • Vývoj automatizačních řešení provozu
  • Podpora a spolupráce na velkých IT projektech a její zodpovědné vedení průběhu IT infrastruktury
  • Podpora hlavních IT projektů

Nabízíme/Benefity

  • Mladý tým
  • Trvalé zaměstnání (na dobu neurčitou)
  • Možnost školení
  • Rodinná společnost
  • Plat dle Vašich zkušeností
  • Pomoc při hledání ubytování

Požadované jazyky a jiné znalosti

  • Máte ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru informatiky, IT technologií nebo několikaletou odbornou praxi
  • Máte hluboké zkušenosti se síťovými prostředími a jedním nebo více následujícími systémy: Linux, Windows, Microsoft Exchange a Active Directory, VMware ESXi, Acronis, Storage, sítě HPE, bezpečnostní řešení Sophos, Veritas Backup Exec
  • Máte dobré znalosti o operačních systémech, stejně jako psaní skriptů pro automatizaci procesů (Powershell / VBS / Bash)
  • Máte radost z kontaktu se zákazníky a ze spolupráce v týmu
  • Řidičský průkaz třídy B
  • Němčina a dobrá znalost angličtiny

LOKALITA/ MĚSTO

GERMANY

Zašlete mi více informací Zpět
Kontaktní osoba
Monika Gruberová
Business Services
gruberova@timone.cz
+420604919615
 1
Můj E-mail:
Předmět:
Můj telefon:
Můj E-mail: *
KÓD: 3320
Opište kód:
Soubor se CV:

Průvodní dopis:

* povinné údaje

Váš E-mail: *
Technologie:

Prosím zadejte email ve správnem tvaru.

Váš E-mail byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem.

Pozor Váš email nebyl odeslán, byl zadán chybný kód

Můj E-mail:*
E-mail známého:*
Pozice:
Níže můžete doplnit průvodní text k pracovní pozici

* Povinné údaje